ArabicEnglishTurkish
Netsis B2C Çözümleri
16 Ekim 2014
Mikro B2C Çözümleri
16 Ekim 2014

İnternet üzerinden satış yaygınlaştıkça müşteri memnuniyeti için hız ve hizmet kalitesi çok önemli bir noktaya gelmiştir. Bu hız ve kalite sizin ürünlerinizin stoklarını doğru şekilde takip etmenizi ve siparişlerin doğru ve zamanında sevk etmenizi gerektirir. Birçok firma bu iş yükü ve karmaşası sebebiyle internet üzerinde satışa başlayıp bunu yönetememekte ya da bu işe girme aşamasında kararsız kalmaktadır.

Web servisler E-Ticaret sitenizdeki dataları uzaktan yönetmenize olanak sağlar. E-ticaret sitesinin veritabanına uzaktan bağlanmak riskli olacağı için webservisler kullanılarak verileri kontrol etmek daha güvenli olacaktır. Böylece E-Ticaret siteniz internet alt yapısı güçlü bir yerde barındırılırken entegrasyon sağladığınız uygulamalar farklı yerlerde olabilir. Webservisler sayesinde bilgiler hem hızlı hem de çok daha sağlıklı bir şekilde karşılıklı olarak iletilebilir.

Neden ERP Entegrasyonu?

İşini e-ticarete taşımak ya da e-ticaretteki büyümesini hızlandırıp kontrolü elinde tutmak isteyen işletmeler için tam entegre çözüm önemli avantajlar sağlamaktadır.

Tüm İş Süreçlerinizi Takip Edin

Bu entegrasyon sayesinde üretim ya da ürün tedariğinden son kullanıcı ve bayi satışına kadar tüm süreçlerinizi en doğru ve güncel şekilde takip edebilirsiniz.

Süreçlerinizi Hızlandırın

Entegrasyon sayesinde e-ticaret tarafında stok takibi, sevkiyat ve faturalama işlemlerinizi çok daha hızlı ve doğru bir şekilde yönetebilirsiniz.

Hizmet Kaliteniz ile Müşteri Memnunuyeti Sağlayın

Entegrasyonun size sağladığı tüm faydalar sayesinde müşteri memnuniyeti sağyalabilirsiniz.

Bunların tümü sayesinde Satışlarınızı Arttırın!

ERP Entegrasyon Özellikleri

Üretim ya da ürün tedariğinden, son kullanıcı ve bayi satışınıza kadar tüm süreçlerinizi en doğru ve güncel şekilde takip etmek için Webservisleri kullanılarak geliştirilen entegrasyon ile ERP yazılımı içindeki ürün, cari ve sipariş bilgilerinin online ve çift yönlü aktarımını sağlayabilirsiniz. Stok takibi, sevkiyat ve faturalama işlemlerinizi çok daha hızlı ve doğru bir şekilde yönetebilirsiniz. ERP Entegrasyonu otomatik çalışır, hata kayıtları, başarısız işlemler takip edilebilir, başarısız işlemler yeniden aktarılabilir.

Ürün ve Kategorilerinizi Eşletirin

Ürünlerinizin ismi, marka, model, temel fiyat ve stok bilgilerini ve kategorilerinizi eşleştirebilirsiniz.

Siparişlerinizi Aktarın

Webservise gelmiş bir sipariş için ERP Yazılımında ürün henüz açılmamışsa ürün oluşturulur, yeni bir müşteri ise kartı açılır. Sevkiyat ve ödeme şekli kontrolleri yapılır. Sipariş, sipariş kalemleri, indirim ve masraf gibi siparişe ait tüm bilgiler ERP Yazılımı içerisine aktarılır. Aktarılan bilgilerden irsaliye ve faturanızı zahmetsizce kesebilirsiniz.

Bayi Fiyat Bilgilerini Eşleştirin

Bayilerinize uyguladığınız farklı fiyat tiplerini eşleştirerek bayilerin kendi fiyatlarından alım yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Görev Yöneticisi Sayesinde Tam Otomasyon Sağlayın

Webservisleri sayesinde görev yöneticisi entegrasyon yapılandırılırken kurgulanır. Tüm aktarımların bu görev yöneticisi tarafından siz ek bir işlem yapmadan otomatik olarak sağlanır.

Raporlama Araçlarıyla Kontrolü Sağlayın

Entegrasyon arayüzünden hata kayıtlarını, başarısız işlemleri takip edilebilir, başarısız işlemler için görevleri tekrar çalıştırabilirsiniz.