ArabicEnglishTurkish

b2c-eticaret-icerik
Opak E-Ticaret Platformu (B2C) sayesinde şirketler internet sitelerini etkin bir biçimde satış, tanıtım, servis ve hizmet amaçlı olarak kullanabilirler.

Web siteniz dünya ile en etkin buluşma noktanız!

Opak B2C; işletmelerin tüm dünya ile 7/24 interaktif iletişim kurmalarını sağlar.Opak E-Ticaret içerisinde yer alan içerik yönetimi, online satış, e-Marketing, e-Servis gibi bileşenler, işletmelerin internet sitelerini dinamik bir biçimde self-servis yönetmelerine imkan verir.

e-Pazarlama

Markanızın devamlılığını sağlamak için müşterilerinizle online olarak kuracağınız iletişimin de doğru biçimde yönetilmesi gerekir. Opak E-Ticaret (B2C) sunduğu kapsamlı e-Pazarlama çözümleriyle pazarlama faaliyetlerinizi kolaylıkla yönetmenizi sağlar. Örneğin Opak E-Ticaret’in (B2C) güçlü Web analiz araçları sayesinde “En çok hangi sayfamız ziyaret ediliyor? En çok hangi konularda müşterilerimiz bilgi istiyor? Müşterim benden online olarak hangi ürünleri sipariş etmiş?” gibi sorularınıza cevap bulabilir, bu cevaplar doğrultusunda Web sitenizi daha etkin biçimde pazarlama amaçlı kullanabilirsiniz. Buna ek olarak Opak E-Ticaret’in (B2C), güçlü kişiselleştirme fonksiyonu sayesinde sadece müşterinize özel web ve e-mail kampanyaları gerçekleştirebilir ve buna bağlı olarak satışlarınızı artırabilirsiniz.

e-Ticaret

Opak E-Ticaret (B2C) müşterilerinize, gerçek zamanlı sipariş ve satın alma imkanı veren kapsamlı bir e-Ticaret fonksiyonu sunmaktadır. Müşterileriniz Opak online satış modülü ile, multimedya ürün kataloğundan istediği ürünleri seçer, daha önce aldığı ürün ile ilgili düğer ürün ve bilgilere ulaşabilir, aldığı ürünlerin maliyetlerini tek tek ve bir bütün halinde inceler, istediği ürünü alışveriş sepetinden çıkartır veya ekler, siparişi verir ve kredi kartıyla güvenlikli bir biçimde ödemesini yapar. Böylelikle web siteniz tıpkı şirketiniz bünyesinde çalışan en iyi satış yetkiliniz gibi en güncel ve doğru bilgilere, uzman tavsiyelerine ve dikey ve çapraz satış yeteneğine sahip olarak müşterilerinize kolaylıkla satış yapabilir.

Opak E-Ticaret (B2C) içerisinde yer alan modüller, internet şubenizi dilediğiniz biçimde self servis yönetmenize, yeni ürünler ve fiyatlar eklemenize, istediğiniz anda online satış kampanyalar yapmanıza imkan verecek çok özel fonksiyonlara sahiptir.

e-Servis

Opak E-Ticaret (B2C) geniş bir yelpazede servis ve problem çözüm seçenekleri sunarak, müşterilerinize self servis, hızlı ve tutarlı hizmet sunmanızı sağlar. Opak E-Ticaret’de (B2C), web sitenize girilen servis talebini otomatik olarak en uygun çalışanınıza veya partnerinize yönlendirebilirsiniz.

Müşterileriniz, karşılaştıkları problemleri çözmek için Opak içerisinde yer alan SSS (sıkça sorulan sorular), problem çözümleri, arıza giderme veri tabanına self servis ulaşarak ve arama yaparak ihtiyaç duydukları bilgileri edinebilir ve hızlı hizmet alabilirler. Bu da destek birimleri ve call center için ayıracağınız bütçenin önemli bir biçimde azalmasını sağlar. Ayrıca Opak E-Ticaret içerisinde yer alan Web analiz araçları sayesinde en çok problem yaşanan konular, en çok ziyaret edilen sayfalar, en çok şikayet alan ürünler v.b. bilgileri kolaylıkla görebilirsiniz.

İçerik Yönetimi

Opak E-Ticaret (B2C) içerisinde yer alan içerik yönetimi aracı ile sınırsız sayıda ve dilde web sitesi tasarlama ve yaşatma şansına sahip olursunuz. Menü tasarım aracı ile farklı tipteki kullanıcılar için farklı menü tasarlama şansına sahip olursunuz. İçerik Yönetimi modülünde yer alan içerik editörü gezinti akışı oluşturma, ilişkili içerik ve doküman yayınlamanın yanı sıra bir metin yazılımında bulunan tüm fonksiyonlara (karakter yönetimi, girinti, tablo, link ekleme, imaj ekleme, maddeleme yapma ve dahası) sahiptir.

Blog Yönetimi

Opak E-Ticaret (B2C) Yönetim Paneliniz, ürün satışları dışında yayınlamak istediğiniz blog yazılarınızı oluşturabileceğiniz bir içeriği de size sunmaktadır. Tüketici ve ziyaretçilerinizin, sanal mağazanızdaki menü alanından ulaşabilecekleri blog alanınızı dilediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz.

Forum Yönetimi

Opak E-Ticaret (B2C) içerisinde yer alan forum yönetim aracı size müşterilerinizin ürün gruplarınız, teknik servis ve hizmet kaliteniz hakkında bilgi paylaşabileceği, ürünleriniz hakkında diğer potansiyel müşterilerinizle bilgi alışverişi yapabileceği bir platform sunuyor.