ArabicEnglishTurkish

butce-yonetimi-icerikOpak Kurumsal Performans Yönetiminin bir parçası olan Bütçe Yönetimi, kurumların stratejik vizyonuna uygun hedeflere, bütçe altında ulaşmalarını sağlar.

Dönem, departman ya da proje bazında bütçeler oluşturmanızı kolaylaştıran, öte yandan farklı senaryolar oluşturarak geleceğe ilişkin öngörü geliştirmenize destek olan ve her an birim bazında net ürün maliyetlerini görmenizi sağlayan bir sistem sunuyoruz.

Finansal planlama ve bütçeleme süreçlerinizi daha hızlı, daha esnek ve daha değişime açık yönetmenizi sağlar.

Entegre: Stratejik, operasyonel vre finansal planların hepsi tek bir merkezden yönetilir. Yöneticiler kendi bütçelerini masa üstü dokümanlarda planlamak durumunda kalmaz.

Uyarlanabilir: Sınırsız sayıda bütçe ve finansal senaryo oluşturma ve bunları  tarih ve isimlerle versiyonlama, şirketlerin iş ortamında yaşanan değişikliklere göre ihtiyaç duydukları zaman revize etmelerine imkan tanır.

Gerçek Zamanlı: Entegre bir sistemin parçası olan Opak bütçeleme ve finansal senaryolar modüllerinde planlanan/gerçekleşen rakamlar daima günceldir. Çünkü kurumun diğer birimleri tarafından yapılan tüm veri girişleri direkt olarak bu modüllerde gerçekleşen rakamlar olarak yer alır.

Etkin: Finans yöneticileri ve departman yöneticileri, verileri yönetmekten çok zamanların büyük çoğunluğunu işlerini yönetmekte kullanır.