ArabicEnglishTurkish

Opak Akıllı B2B size iş ortaklarınızla güçlü bir işbirliği için ideal platform, kapsamlı kanal ve tedarik zinciri yönetimi imkanı sunar.

Gelin sizede 7/24 çalışan bir satış kanalı kuralım

Opak B2B Yönetimi iş ortakları ile olan iletişimi ve işi eş zamanlı ve akıcı hale getirir ve ilişki maliyetini düşürür. İşletme, iş ortakları ve ortak müşterilerine, sürekli bilgi paylaşımı içerisinde bulunacakları eşsiz bir platform sunar. Üretim, lojistik, satış, servis ve pazarlama faaliyetleri iş ortakları ile işbirliği içinde kolaylıkla yürütülür.
Opak E-Business (B2B) Temel Özellikleri
  Opak B2B, geniş ve güvenlikli bir üyelik yönetimi imkanı sunar. Bu sayede hangi iş ortağınızın, hangi yetkilisinin sisteme dahil edileceğini, ne gibi yetkilere sahip olacağına siz karar verirsiniz. İstediğiniz kurum yetkilisi, istediğiniz anda sisteme dahil olabilir, yetkilendirilebilir, yetkileri sınırlandırılabilir veya sistem dışı kalabilir.
 • Bayilerinizin size her an her yerden ulaşabileceği Opak B2B çözümü ile siparişleriniz dört bir taraftan hızla akar.
 • Bayilerin ve satış temsilcilerinin hesaplara ait sipariş ve ödeme bilgilerine anında erişimini sağlayarak e-posta, telefon ve faks trafiğini ortadan kaldıran Opak B2B zamanının değerini bilen şirketlerin en büyük yardımcısı olur.
 • Opak B2B çözümü ile her an her yerden sipariş alabilirsiniz. Siparişleri telefon, faks ya da e-posta ile almak yerine Opak B2B sistemi üzerinden alıp; sipariş karşılama oranı ve hızınızı artırın! Hatalı siparişleri ise yok edin!
 • Opak B2B çözümü ile sipariş süreçlerini yöneten şirketler, otomasyon sistemi olmayan şirketlerin yaşadığı tüm risklerden; hatalı, eksik ya da geç ürün teslimi gibi olumsuz durumlardan kurtulmuş olur.
 • Opak B2B iş ortaklarınızla yaptığınız anlaşma ve kontratları, ortak projeleri, hak edişleri daha iyi yönetmenizi sağlar.
 • Opak B2B üzerinden iş ortaklarınız tüm finansal hareketlerini takip edebilir. Ekstre dökümü alabilir. Online ödeme entegrasyonu sayesinde ödemelerini yapabilirsiniz. Tahsilat hatırlatma ve ödeme talebi fonksiyonları ile iş ortaklarınızla aranızdaki ödeme problemleri sorun olmaktan çıkar.
 • Opak B2B ile iş ortaklarınız ihtiyaç duyduğu her bilgiye anında ulaşabildiği için şirketiniz veya ürünlerinizle ilgili her türlü yenilikten sürekli haberdar olur.
 • Opak B2B ile iş ortaklarınızla ortaklaşa web, e-mail kampanyaları geliştirebilir ve yönetebilirsiniz.
 • İş ortaklarınız online olarak hazırlanmış ürün prospektüslerine, kataloglara v.b. anında ulaşarak bunları kendi müşterilerine e-mail yoluyla gönderebilir. Herhangi bir prezantasyonda bulunmaları gerektiğinde her türlü resim veya dökümana kolaylıkla ulaşarak doğru ve kaliteli prezantasyonlar gerçekleştirebilir.
 • Opak B2B'de yer alan en son ürün bilgileri, rakip bilgileri ve öngörüleri ile tüm marketing bilgileri, partnerinizin doğru ve güncel bilgileri müşterisine aktarmasına yardım eder. Farklı ürün konfigürasyonları için otomatik olarak teklif hazırlayıp müşterisine sunarak satışı gerçekleştirir. Satış kanalınız ayrıca en son stok bilgilerine de anında ulaşarak, ürün teslimat planını kolaylıkla yapabilir ve müşterisine tutamayacağı sözler vermemiş olur.
 • Opak B2B iş ortaklarınıza, gerçek zamanlı sipariş ve satın alma imkanı verir.
 • Opak B2B içerisinde yer alan online mesaj, konferans görüşme gibi iletişim araçları iş ortaklarınızla olan iletişiminizi daha hızlı, daha etkin ve daha düşük maliyetli hale getirir.
Opak B2B çözümü aynı zamanda özelleştirme imkanı sağlıyor. Sepetim, sipariş özeti gibi bir çok ekranın görüntüsü ve davranışı kullanıcıların istekleri doğrultusunda özelleştirilebiliyor. Kullanıcılar, kendilerine ve iş yapış şekillerine özel sayfaları uygulamaya ekleyebiliyor. Uygulama, üçüncü parti geliştiricilerin sistemle bütünleşmesine olanak sağlayan teknik bir altyapı sunuyor. Bu sayede kullanıcıların kendilerine özel iş süreçlerini sisteme entegre etmelerine olanak sağlanıyor.