ArabicEnglishTurkish
B2B Çözümleri
5 Temmuz 2014
ERP Nedir
5 Temmuz 2014

B2B Sistem Yönetimi aracı, Opak Partner Business Portal’i işletmelerinde hayata geçiren müşterilerimizin bu portallerini tamamen bağımsız şekilde, kendi kendilerine yönetmeleri ve yaşatmaları için dizayn edilmiş bir modüldür.

B2B Sistem Yönetimi modülü içerisinde site önyüzlerinin tasarlanabileceği tasarım aracı, menü tanımları, erişim yetkilendirmesi gibi alt fonksiyonları barındırır. Modül modül, sayfa sayfa partnerler için kişisel veya grup halinde erişim yetkilendirmesi yapmak mümkündür. Bu sayede Opak Partner Business Portal kullanan işletmeler diledikleri an diledikleri iş ortaklarını sisteme dahil edebilmekte veya sistem dışı bırakabilmektedir.

Opak içerisinde yer alan bir diğer modül İçerik Yönetimi modülü üzerinden sadece Partner Portal’de yayınlanacak içerikler girmek, bu içerikleri farklı partner gruplarına göre yayına koymak, içeriklere görsel ve linkler eklemek, ilişkili içerikler tanımlamak mümkündür.

B2B sistem yönetimiyle iş ortaklarınız, müşterileriniz, tedarikçileriniz sizin denetiminiz altında ve sizin yetki verdiğiniz ölçüde sizinle olan ilişkilerini Partner Portal üzerinden takip edebilir ve yönetebilirler. Böylelikle ilişki maliyetleriniz düşer ve sürekli iletişim halinde olursunuz.

– See more at: https://www.opakyazilim.com/b2b-cozumleri#sthash.Pirk1JVU.dpuf