İNŞAAT SEKTÖRÜNDE 100′lerce şantiyede 10′larca taşeronla çalışıyorsanız, özellikle iş akışınızın aksamaması ve maliyet hesaplarınızın kontrolünüzde olmasını istiyorsanız işin en önemli tarafının kesinlikle yazılım olduğunu düşünenlerdenim. Altyapınız sağlam ve gelişime açık bir yazılım değilse tüm yoğunluğuzun arasında bu işlerde boğulup kalıyorsunuz. İşin bu tarafında geldiğimiz süreçte çok emeklerinin geçtiğini düşündüğüm OPAK ile tam bir aile olduk, tüm isteklerimizi tek tek dinleyip yerinde çözüm üretip sadece bizi şaşırtmadılar, güzel gelişmelerin heyecanını bizde onlarla beraber yaşadık. Kısa bir zaman içerisinde başarılı bir noktaya geldiğimizi düşündüğüm bu serüvenimizde bizlere 7/24 desteğini esirgemeyen OPAK ailesine teşekkür ederim.

Muhammed Ali Kaldırım / Kaldırımoğlu Grup Yönetim Kurulu Üyesi

 

Kurumsal bayi alt yapımızın çalışmasını 2009 yılında OPAK’a devrettik. Bu birliktelik, gerek teknik destek, gerek müşteri ilişkileri gerekse de ekonomik olarak OPAK’la olan iş birliğimiz devamlı hale getirdi. Birlikte geliştirdiğimiz bir çok proje üzerinde bizlere profesyonel, hızlı ve zamanında hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkürü bir borç biliriz.

Zeki Deveci / Kongaz A.Ş Satış ve Pazarlama Müdürü

 

 OPAK ile Üretim Planlama(ERP) ve Malzeme Planlama (MRP) uygulamasını Ocak 2011’den bu yana birlikte yürütmekteyiz. Çalışmaya başlamadan önce hazır altyapı hizmeti veren firmalar arasında bir araştırma yaptım ancak hiçbirisinin bize özel olamayacağını ve sorunlarımızı çözmede tam uyum sağlayamayacağını düşündüğüm için OPAK ile çalışmaya karar vermiştim. Geriye dönüp baktığımda kararımın son derece isabetli olduğunu görüyorum.Şuanda firmamıza özel ve sadece bizim için çalışan bir ERP sistemine sahibiz.Müşterilerinden aldığı geribildirimleri kendisini ve dolayısı ile iş ortaklarının işini geliştirmek için kullanan bir firma. Eğer Üretim işinizin en önemli parçası ise birde OPAK’la tanışmanızı tavsiye ederim.Sistemi teslim ettikten sonra dahi sorularınıza hızlı bir şekilde geri bildirim yapabiliyor olmaları, olabilecek her sorununuzun çözümsüz kalmayacağını bildiğiniz için size ciddi bir güvence sağlıyor.

Ahmet Ferit Büyükadıgüzel / Pakset A.Ş Bilgi İşlem Müdürü

 

 UZMAN FREN SİSTEMLERİ olarak B2B sistemi entegrasyonu OPAK’ın deneyimli personlelleri tarafından her ayrıntı düşünülerek yapıldı. Kurumsal kullanıma göre uyarlanan program, tüm isteklerimize cevap verecek şekilde ayarlandı. Alanında söz sahibi olan bir firmayla çalışmak için güçlü bir alt yapıya ihtiyaç vardır.OPAK bunu başardı.

Adem TOKA / Uzman Fren Sistemleri Genel Müdürü

 

Opak Yazılım ile Mayıs 2012’den bu yana birlikte çalışmaktayız. Çalışmaya başlamadan önce firmalara özel uygulama geliştiren firmalar arasında bir araştırma yaparak Opak Yazılım ile çalışmaya karar vermiştim. Geriye dönüp baktığımda kararımın son derece isabetli olduğunu görüyorum. Müşterilerinden aldığı geribildirimleri kendisini ve dolayısı ile iş ortaklarının işini geliştirmek için kullanan bir firma. Eğer yazılım sizinde bizde olduğu gibi şirketinizin vazgeçilmez ve en önemli unsuruysa Opak Yazılım sizi anlıyor, her konuda hızlı bir şekilde geri dönüyor , buda size sorunuzun cevapsız kalmayacağını bildiğiniz için size ciddi bir güvence sağlıyor.

Celaleddin YILDIZ / Kıvılcım Telekomünikasyon Ltd.Şti Genel Müdürü

 

2012 yılında Opak Yazılım firmasından hizmet almaya başlayarak satışlarımızı beklenenin çok üzerinde arttırdık.İnternet pazarlama devamlılık arıyorsanız, sadece yazılımı satıp kenaraçekilmeyen, altyapısını güncelleyen, size yol gösteren, çözüm bulan, tecrübeli, kaliteli bir firma ve iyi insanlarla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Abdullah POLAT/ KPN Otomotiv Sistemleri Genel Müdürü

 

Opak’la ilgili beni en çok etkileyen konu beklentileri doğru algılamak için yakın çalışmaya gayret gösteriyorlar. İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var. Ürünlerine gelince; Anahtar teslim veya özelleştirerek yararlandığımız çözümlerin tümünde beni şaşırtmayı başardılar. Fonksiyonel ve güzel arayüzlere sahip uygulamaları her seferinde kısa sürede geliştirebildiler. Tek seferde doğru çözümü yakalamayı iyi biliyorlar.

Dinçer ATİLA / SDR Soğutma Genel Müdürü

 

Sizlerle uzun senelerdir çalışmaktan kıvanç duyuyorum. Her sorunumuza hızlı ve güvenilir şekilde cevaplayarak ortadaki sorunu çözmenize, Alternatifler üreterek maddi ve manevi kazançlar sağlayan ekibinize, yıllar geçtikçe Kendinize ve Bizlere sağladığınız Tecrübelere çok minnettarız. Her gecen yılda bir basamak daha büyüyen bu firma ile birlikte çalışmak benim en büyük gururlarımdan biri.

Celaleddin SÖZER / Dekoper Perde Sistemleri

 

Öncelikle Opak çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz, Zade firması olarak. Bir senedir Opak ile çalışmaktayız ve bir sene içerisinde Opak firması her geçen zaman içerisinde bizlere daha çok yeniliklerle sistemdeki kolaylıklarla dönüş yaptı ve gerek bizim açımızdan gerek müşterilerimiz açısından hiç bir memnuniyetsizlik yaşamadık. Ayrıca ilgili personelleri ile ön planda ilerleyen bir firma. Opak Yazılım ailesine tekrar teşekkürlerimizi sunarak uzun yıllar beraber çalışmayı diliyoruz.

Kadir Büyükhelvacıgil / Zade A.Ş Yönetim Kurulu ÜyesiOpak Çözümleri ile Sizde En İyi Yönetilen Şirketlerden Biri Olun

Demo Talep Formu